Cenk Yüksel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12 Agustos..Cenkimizin Dogum Günü...

4 posters

12 Agustos..Cenkimizin Dogum Günü... Empty 12 Agustos..Cenkimizin Dogum Günü...

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ağus. 12, 2009 1:52 pm

Arkadaşlar bugün çok özel bir gün..Sevgili cenkimizin dogum günü hepimiz adına onun dogum günün en içten dileklerimle kutluyorum iyiki var ve iyiki bizimle Wink nice güzel senelere...

Sizlerinde dogum günü mesajlarınızı burdan alırsak çok mutlu olucaz eminimki cenk onları görücektir Wink ve belki bir tşk bile edebilir kim bilir bizleri takip ettigini unutmayın Wink

Misafir
Misafir

12 Agustos..Cenkimizin Dogum Günü... Empty Geri: 12 Agustos..Cenkimizin Dogum Günü...

Mesaj tarafından Admin Çarş. Ağus. 12, 2009 2:02 pm

Evet,bugün bizlerden hiçbir zaman sevgisini esirgemeyen,tüm güzelliklerin kat be kat fazlasını hak eden,bitanecik CENK'imin doğum günü...

Geleceğini oluşturan her yeni günün kendisinin istekleri doğrultusunda olmasını,yüzündeki o gülücüğün hiçbir zaman eksik olmamasını dilerim..
Her zaman sevdiklerinle beraber olman dileğiylee,doğum günün kutlu olsun cnmmm...
Admin
Admin
Admin

https://cenkyuksel.yetkin-forum.com

12 Agustos..Cenkimizin Dogum Günü... Empty Geri: 12 Agustos..Cenkimizin Dogum Günü...

Mesaj tarafından BUSE Çarş. Ağus. 12, 2009 3:08 pm

1980'in bu gününde gözlerini dünyaya açtı Cenk melek...
Canımmm diyip içimde hissettiğim güzel yürekli dostum İYİKİ DOĞDUN, İYİKİ HAYATIMDASIN...
Değerleri kaybetmeye başladığımız, esas insanları mumla aradığımız günümüzde iyiki seni tanıdım ağabeyim,dostum,öğretmenim..
Bu güzel ve mutlu gününü tüm sevgimle kutluyor ve 2004'te başlayan bu yolculuğun sonsuz olmasını diliyorum canım..
Gerçekten her şeyin en güzeline layıksın Smile
En kıza zamanda yine ve yeniden diyorum... anladın sen SmileSmile
Kocaman öpüyorum..
Seni çok seven Buse Kardeşin...
BUSE
BUSE

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ağus. 14, 2009 2:11 pm

BENDE HERŞEKİLDE KUTLADIM AMA BURDANDA KUTLAYAYIM AŞKIMMMI...
NİCE MUTLU YILLARA AŞKIM ÖPÜYRUMMMM SENİİİİ I love you I love you

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından selcan Salı Ağus. 18, 2009 2:54 pm

GÜNES KADAR SICAK, KAR TANESI KADAR BERRAK, YAGMUR KADAR SAF VE TEMIZ BIR ÖMÜR DILEGIYLE geçikmiste olsam Embarassed DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN
selcan
selcan

Mesaj tarafından gulerman Perş. Ağus. 12, 2010 9:56 am

dunyanin en tatli insani dogum gunun kutlu olsun. hep boyle guler yuzunle vede guzel yureginle kal. iyi varsin...
gulerman
gulerman