Cenk Yüksel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORMUMUZU AKTİFLEŞTİRME ZAMANI

3 posters

FORMUMUZU AKTİFLEŞTİRME ZAMANI Empty FORMUMUZU AKTİFLEŞTİRME ZAMANI

Mesaj tarafından Admin Salı Mart 16, 2010 9:47 pm

ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR FAALİYETTE OLAN FORUMUMUZUN DAHA AKTİF OLMASI İÇİN,CENK YÜKSEL FAN AİLESİ OLARAK NELER YAPMAMIZ GEREKTİĞİ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM.
CENK YÜKSELE OLAN SEVGİ VE DESTEKLERİMİZİ GÖSTERMEK İÇİN BUNDAN DAHA GÜZEL BİR FIRSATIMIZIN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
ŞİMDİ BİRLEŞME VE CENK YÜKSEL'İN SEVENLERİNE GÖSTERDİĞİ İLGİ VE SEVGİYE LAYIK OLMANI ZAMANI....
Admin
Admin
Admin

https://cenkyuksel.yetkin-forum.com

FORMUMUZU AKTİFLEŞTİRME ZAMANI Empty Geri: FORMUMUZU AKTİFLEŞTİRME ZAMANI

Mesaj tarafından Admin Salı Mart 23, 2010 8:30 pm

Arkadaşlar aramızda forumu beğenmeyen,ölü bulanlar varmış.Buna cook üzüldüm..Ben bildiklerim dahilinde ancak bu şekile getirebildim..Lütfen düşüncelerinizi forumumuz hakkında acılan bu başlığa yazarsınız cok sevinirim.Ben Cenk Yüksel sevenlerinin yıkıcı değil yapıcı kişiler olduğunu düşünüyorum.umarımm yanılmıyordum!!!!
Admin
Admin
Admin

https://cenkyuksel.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından gulerman Salı Mart 23, 2010 9:04 pm

arkadaslar bence o forumu olu bulanlar once kendileri daha iyisini acabiliyoorlarsa acsinlar, boyle terbiyessizlik yaparak olmaz. cenkin adina acilan bu formu yerme yerine yuceltmeliyiz...
gulerman
gulerman

Mesaj tarafından selcan Salı Mart 23, 2010 10:40 pm

arkadaslar forumu olu bulanlari kimse zorla tutmuyo burda ayrica sadece olu degil saçma sapan oldugunu soylenlerede gulerman çok guzel bir cevap vermis daha iyisini yapabiliyorlarsa buyursunlar birde onlarinkina bakalim birazcik saygili olalim lutfen bu forumun adimini forumun iyi olmasi için ugrasiyo ama bu sadece onu ellinde degil foruma yeterince ilgi gosterilmediginden kaynaklaniyo sizden daha oncede dusuncelerinizi dile getirmenizi istedik ama kimse bir sey demedi sonrada olu diyorlar lutfen butun dusuncelerinizi bu bolume yazinki adminimize yardimci olalim forumumuzu daha guzel hale getirelim ve sizden ricam adminimiz bu forumu açti ve yonetiyo emek harciyo foruma ve onun emegine saygi gosterelim lutfen
selcan
selcan

Mesaj tarafından selcan Çarş. Mayıs 05, 2010 1:16 pm

Arkadaslar forumumuzu daha aktif hale getirmek için dusuncelerinizi ve onerilerinizi bekliyoruz Smile
selcan
selcan

Mesaj tarafından gulerman Cuma Ara. 10, 2010 6:28 pm

formun girisindeki fotograf cok guzel olmus ki zaten yilbasida yaklasiyor super bence ama bana biraz tanidik geldi...SmileSmileSmile flower I love you I love you I love you
gulerman
gulerman

Mesaj tarafından selcan Cuma Ara. 10, 2010 9:59 pm

Evet bir yerden kopya çektik Very Happy çok guzel olmus ellerine saglik Gulermancim Smile
selcan
selcan