Cenk Yüksel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÖNEMLİİİ

2 posters

ÖNEMLİİİ Empty ÖNEMLİİİ

Mesaj tarafından Admin Salı Ağus. 18, 2009 9:44 pm

Arkadaşlar,burada bulunmamıızn sebebinin, CENK YÜKSEL ile ilgili etkinlikleri paylaşmak ve yorumlarımızı yapmak olduğunu düşünüyorum.
Ama şimdiye kadar bir iki kişi dışında kimsenin tek bir yorum bile yapmadığını görmekteyim.
Forumumuzu aktif hale getirmek ve CENK'e olan desteğimizi göstermek için herkesin CENK YÜKSEL sevenler olarak bir yorumu mutlaka vardır ..
Haydi arkadaşlar bu kadar sessizlik yeterr.

ÖNEMLİ NOT;
Hiç msj atmayan ve aktif olmayan,üyelerimizin kayıtları forumun kendi kuralları gereği otomatik olarak silenecektir...
Admin
Admin
Admin

https://cenkyuksel.yetkin-forum.com

ÖNEMLİİİ Empty Geri: ÖNEMLİİİ

Mesaj tarafından selcan C.tesi Ekim 24, 2009 12:42 pm

tamamen katiliyorum ama hala bir gelisme yok site hiç aktif deyil dedigin gibi bir iki kisiden baska kimse girmiyor bunun nedeni galiba çogunlugumuzun birbirimizi fazla tanimadigimizdan dolayi çekiniyor olmasi veya utangaç olmalari Embarassed . ilk chat gununde fazla kisi yoktu ama en çok o gun ziyaret edilmisti site. o gunden oncede siteye fazla giren yoktu chatde konusunca daha fazla aktiflesmisti sanki tekrar yapicaz dediniz ben hala yeni chat gununu bekliyorum lutfen tekrar yapalim hem aramiza yeni arkadaslar katildi onlarlada tanismis oluruz hemde siteyi daha fazla aktiflestirmek için konusup hepimiz goruslerimizi paylasiriz bence daha iyi olucaktir hepimiz buraya cenk yuksel için toplandik onun hakinda paylasmak istediklerimiz ve ogrenmek istediklerimiz için variz ve bu siteye uye olan herkezin içinden mutlaka cenkle ilgili bir sey geçiyordur yorum yapalimki eksiler varsa,cenke bu vesileyle iletip duzeltmesi ve daha iyi olmasi için yardim edelim veya artilari için tebrik edelim ona sevgimizi gosterelim I love you olmazmi iste o zaman bu sitenin cenke ve bizlere faydasi olur bu benim gorusum Very Happy galiba biraz fazla yazdim Smile
selcan
selcan

ÖNEMLİİİ Empty Geri: ÖNEMLİİİ

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ekim 24, 2009 5:15 pm

Selcancığım tüm düşüncelerine bende katılıyorum..30 EKİM CUMA günü akşamı saat 21.00da tekrar bir toplanalım bakalım.dediğin gibi siteyi aktif hale getirmek için neler yapabileceğimizide konuşuruz. Wink
Admin
Admin
Admin

https://cenkyuksel.yetkin-forum.com